1.2.3.2019Holešov
2.23.3.2019Ostrava
3.22.6.2019Blansko
4.13.7.2019Frýdek Místek Sokol
5.10.8.2019Otrokovice
6.31.8.2019Svitavy
7.14.9.2019Slavkov
8.28.9.2019Brno Bosonohy
9.5.10.2019Hudy Arena Open
10.23.11.2019Holešov
11.23.12.2019Ostrava
| Přihlásit Skip Navigation LinksHlavní stránka > Průběžné pořadí
Všechny ročníky: 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

Moravian Le Mans Series - Bodové hodnocení ročníku 2019

Moravian Le Mans Series - Absolutní pořadí - Jezdci

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Roman Krejčí - LMP1/LMP2 (Lola MIX/Porsche 962C Turbo/Toyota TS020)2020152020202020---155
2.Filip Rajdus - LMP1 (Toyota GT-One)-152015-10-----60
3.Marek Helbich - LMP2 (Porsche 962C Turbo/Alfa Romeo 8C)15+0.20.5101012-12---59.7
4.Daniel Urban - LMP1 (Lola MIX/Nissan P35/Swift 235)12+0.1+-1215-15---54.1
5.Jiří Vaněk - LMP2 (Toyota GT-One/Ford GT)101010+0.480.06-6---44.46
6.Martin Korotwitschka - LMP2 (Porsche 962C Turbo)0.08-6866150.4---41.48
7.Martin Krejčí - LMP2 (Porsche 962C Turbo/Jaguar XJR-14/Mazda MXR-01)10.52448104---33.5
8.Tomáš Rajdus - LMP1 (Porsche 911 GT1-98)-120.312-4-----28.3
9.Radek Procházka - LMP2 (Porsche 911 GT1 GTP/Alfa Romeo 8C)--3-32122---22
10.Jakub Vaněk - LMP2 (Toyota GT-One/Hennessey F5 Venom/Porsche 911 GT1-98)-84--0.5-8---20.5
11.Juraj Šranko - LMP2 (Porsche 962C Turbo/Aston Martin DBR9/Audi R10)8+0.010.08-2-43---17.09
12.Petr Novotný - LMP2 (Porsche 962C Turbo)----15------15
13.Marek Hradiský - LMP2 (Porsche 962C Turbo/Alfa Romeo 8C)240.01-0.2-8----14.21
14.Jiří Groch - LMP2 (Toyota GT-One)--0.4-p-210---12.4
15.Lukáš Vrba - LMP1 (Porsche 911 GT1-98/Lola VIP)40.38--------12.3
16.Radovan Konopík - LMP2 (Porsche 962C Turbo)--12--0.08-----12.08
17.Libor Holub - LMP1 (Porsche 956 Turbo & 917)66---------12
18.Ivo Kavánek - LMP1 (Porsche 962 IMSA)3---0.09-6----9.09
19.Peter Mudrák - LMP1 (Lola T530)---6-------6
20.Jiří Hrabec - GT (Hondou Integra R/Chevrolet Camaro ZL1/Alfa Romeo 8C/Honda Integra Type R)-2-211-----6
21.Martin Jurča - LMP2/GT3 (Porsche 962C Turbo/Mini Cooper)-+0.0710.05-3-----4.12
22.Tomáš Liška - GT3 (Mini Cooper)-30.040.02-------3.06
23.Milan Peška - GT (Mercedes-Benz CLK GTR)----0.01-3----3.01
24.Robert ml. Bittner - LMP2 (Porsche 962C Turbo)---3-------3
25.Karel Novosad - LMP1 (Lola T530 & T530 Blitz)0.3---0.4--1---1.7
26.David Gula - GT (Alfa Romeo 8C/Ford GT)-1-0.10.050.30.08----1.53
27.Miloš Dobiáš - LMP3 (Porsche 919)--0.070.040.080.20.40.5---1.29
28.Libor Prchal - LMP3 (Porsche 919 Evo)--0.1p0.50.40.1----1.1
29.Aleš Svoboda - GT (Porsche 997 GT3 Cup)---1-------1
30.Miro Hargaš - LMP1 (Porsche 911 GT1-98)------1----1
31.Jan Prchal - LMP3 (Porsche 919 Evo)--0.2pp-0.5----0.7
32.Lucie Krejčí - LMP3 (Porsche 919)-0.050.0090.010.040.090.20.3---0.699
33.Pavel Červenka - LMP3 (Norma M30)0.09--0.5-------0.59
34.Milan Parák - LMP1 (Lamborghini BPA Proto)0.1-0.03--0.10.3----0.53
35.Leoš Bulva - LMP2 (Ferrari F599X)0.5----------0.5
36.Ondřej Kohoutek - LMP2 (Alfa Romeo 8C)0.4----------0.4
37.Martin Lipka - GT (Ford Fiesta)-0.4---------0.4
38.Antonín Hudec - GT (Lotus Elise)--0.090.20.1------0.39
39.Jiří Svoboda - LMP1/LMP2 (Peugeot 905 Evo/Porsche 962C Turbo & 911 GT1-98)0.07-0.05----0.2---0.32
40.Martin Karel - GT3 (Mini Cooper)---0.3-------0.3
41.Miloš Pokorný - LMP1 (Porsche 911 GT1-98)----0.3------0.3
42.Cedrik Klimeš - LMP3 (Ferrari F599X/Ligier JS P3)--0.02-0.060.070.07----0.22
43.Michal Andrlík - LMP2 (Alfa Romeo 8C)0.2----------0.2
44.Ludevít Košík - GT2 (Chevrolet Camaro ZL1)---0.070.07------0.14
45.Jan Hrnčíř - GT2 (Mazda 6)--0.008---0.09----0.098
46.Petr Šafář - GT (Nissan R390)-0.09---------0.09
47.Pavel Karel - GT3 (Mini Cooper)---0.09-------0.09
48.Rafal Lippich - GT2 ( )-0.08---------0.08
49.Pavel Rajdus - GT2 (Nissan )---0.08-------0.08
50.Adam Cigánek - GT3 (Mini Cooper/Ford Fiesta)-+0.02-0.06-------0.08
51.Igor Kratochvíl - LMP3 (Porsche 919)0.06-----/----0.06
52.Ryszard Medrek - GT3 (Ford Fiesta)-0.06---------0.06
53.Antonín Pospíchal - GT2 (TC )--0.06--------0.06
54.Jan Koziel - LMP2 (Ferrari F599)-+0.04---------0.04
55.Tomáš Cigánek - LMP2 (Toyota Supra GT)-+0.03-0.008-------0.038
56.Robert Bittner - GT2 (Mazda 6)---0.03-------0.03
57.Pavel Krejčí - GT (De Tomaso Pantera)----0.03------0.03
58.Vojtěch Václavík - GT2 (Mazda 6)----0.02------0.02
59.Josef Pilár - LMP2/LMP1 (Porsche 962C Turbo/Nissan R89C)-+-0.009-------0.009
60.Magda Gabor - GT3 (Ford Fiesta)-nc---------0
61.Jiří Kunz - GT2 (Mazda 6)---nc-------0
62.Šárka Hrabcová - GT (Toyota Corolla Axio GT)-----nc-----0
63.Petr Křižák - LMP2 ( )-ns---------0

Moravian Le Mans Series - Absolutní pořadí - Značky

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Lola0.320152020152020---130.3
2.Porsche612121215201512---104
3.Toyota20152015810210---100
4.Alfa Romeo15230.10.20.30.08----20.68
5.Swift-------15---15
6.Nissan12+0.1-0.08-------12.18
7.Ford-10-----p---10
8.Aston Martin8+0.01---------8.01
9.Hennessey-8---------8
10.Jaguar---4-------4
11.Mini-30.040.3-------3.34
12.Mercedes-Benz----0.01-3----3.01
13.Mazda--20.030.02-0.09----2.14
14.Chevrolet---20.07------2.07
15.Hondou----1------1
16.Honda-----1-----1
17.Ferrari0.5+0.040.02-0.060.07-----0.69
18.Norma0.09--0.5-------0.59
19.Lamborghini0.1-0.03--0.10.3----0.53
20.Lotus--0.090.20.1------0.39
21.Peugeot--ns----0.2---0.2
23.Audi--0.08--------0.08
24.Ligier------0.07----0.07
25.TC--0.06/-------0.06
26.De Tomaso----0.03------0.03

Moravian Le Mans Series - Absolutní pořadí - Týmy

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Team Corally CZ2020152020202020---155
2.RC MCC Brno1248-1215815---74
3.HC Racing15+0.20.51010120.412---60.1
4.Tora Team Šenov-152015-10-----60
5.RC Team Vysoké Mýto101010+0.480.5-8---46.9
6.Libor Korotwitschka0.08-6866150.4---41.48
7.Racing Sports Cars10.52448104---33.5
8.Modelklub Svitavy0.5-3-32122---22.5
9.Auto RC Trnava8+0.010.08-2-43---17.09
10.RC Zlín3---0.09-6----9.09
11.RCclubFM---6-------6
12.Georgi old Car-2-211-----6
13.Team Jurča-+0.0710.05-3-----4.12
14.RC Team Rychvald-30.040.02-------3.06
15.K.B.R. Racing Team---3-------3
16.Karel Novosad0.3---0.4--1---1.7
17.RC České Budějovice--0.2p0.50.40.5----1.6
18.David Gula-1-0.10.050.30.08----1.53
20.Svoboda racing team---1-------1
21.Autolaros Speed0.09--0.5-------0.59
22.RC Břeclav0.1-0.03--0.10.3----0.53
23.Team Rebels0.4----------0.4
24.Haudy Team Ostrava--0.090.20.1------0.39
25.Agilas---0.3-------0.3
26.Mipek----0.3------0.3
27.RCC Karviná---0.070.07------0.14
28.MKS Gwarek-0.08-p-------0.08
29.Arena12-----0.08-----0.08
30.RCArena.sk--0.07--------0.07
31.Groove Technology0.06-----/----0.06
32.Vojtěch Václavík----0.02------0.02
33.Pilár Havířov-+-0.009-------0.009
34.Veteran Ostrava---nc-------0

Moravian Le Mans Series - skupina LMP2 - Jezdci

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Marek Helbich - LMP2 (Porsche 962C Turbo/Alfa Romeo 8C)20+83201515-20---101
2.Jiří Vaněk - LMP2 (Toyota GT-One/Ford GT)152015+6120.3-10---78.3
3.Martin Krejčí - LMP2 (Porsche 962C Turbo/Jaguar XJR-14/Mazda MXR-01)810612812128---76
4.Martin Korotwitschka - LMP2 (Porsche 962C Turbo)1-12151010202---70
5.Jakub Vaněk - LMP2 (Toyota GT-One/Hennessey F5 Venom/Porsche 911 GT1-98)-1510--4-12---41
6.Radek Procházka - LMP2 (Porsche 911 GT1 GTP/Alfa Romeo 8C)--8-66154---39
7.Marek Hradiský - LMP2 (Porsche 962C Turbo/Alfa Romeo 8C)10120.09-2-10----34.09
8.Juraj Šranko - LMP2 (Porsche 962C Turbo/Aston Martin DBR9/Audi R10)12+20.4-4-86---32.4
9.Jiří Groch - LMP2 (Toyota GT-One)--2-p-615---23
10.Radovan Konopík - LMP2 (Porsche 962C Turbo)--20--0.5-----20.5
11.Petr Novotný - LMP2 (Porsche 962C Turbo)----20------20
12.Roman Krejčí - LMP2 (Porsche 962C Turbo)-----20-----20
13.Martin Jurča - LMP2 (Porsche 962C Turbo)--44-8-----16
14.Lucie Krejčí - LMP3 (Porsche 919)-60.0820.4121---12.48
15.Miloš Dobiáš - LMP3 (Porsche 919)--0.331233---12.3
16.Robert ml. Bittner - LMP2 (Porsche 962C Turbo)---10-------10
17.Pavel Červenka - LMP3 (Norma M30)2--8-------10
18.Libor Prchal - LMP3 (Porsche 919 Evo)--0.5p331----7.5
19.Leoš Bulva - LMP2 (Ferrari F599X)6----------6
20.Jan Prchal - LMP3 (Porsche 919 Evo)--1pp-4----5
21.Ondřej Kohoutek - LMP2 (Alfa Romeo 8C)4----------4
22.Jan Koziel - LMP2 (Ferrari F599)-+4---------4
23.Tomáš Cigánek - LMP2 (Toyota Supra GT)-+3-0.5-------3.5
24.Michal Andrlík - LMP2 (Alfa Romeo 8C)3----------3
25.Cedrik Klimeš - LMP3 (Ferrari F599X/Ligier JS P3)--0.1-0.50.40.5----1.5
26.Josef Pilár - LMP2 (Porsche 962C Turbo)---1-------1
27.Igor Kratochvíl - LMP3 (Porsche 919)0.5-----/----0.5
28.Jiří Svoboda - LMP2 (Porsche 962C Turbo)--0.2--------0.2
29.Petr Křižák - LMP2 ( )-ns---------0

Moravian Le Mans Series - skupina LMP2 - Značky

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Porsche1012202020202020---142
2.Toyota15+315+6124615---76
3.Alfa Romeo20+88-2------38
4.Ford-20---------20
5.Hennessey-15---------15
6.Aston Martin12+2---------14
7.Jaguar---12-------12
8.Ferrari6+40.1-0.50.4-----11
9.Norma2--8-------10
10.Mazda--6--------6
11.Ligier------0.5----0.5
12.Audi--0.4--------0.4

Moravian Le Mans Series - skupina LMP2 - Týmy

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.HC Racing20+83201515320---104
2.RC Team Vysoké Mýto152015+6124-12---84
3.Racing Sports Cars810612812128---76
4.Team Corally CZ-6202202021---71
5.Libor Korotwitschka1-12151010202---70
6.RC MCC Brno10122-2-1015---51
7.Modelklub Svitavy6-8-66154---45
8.Auto RC Trnava12+20.4-4-86---32.4
9.Team Jurča--44-8-----16
10.RC České Budějovice--1p334----11
11.K.B.R. Racing Team---10-------10
12.Autolaros Speed2--8-------10
14.Team Rebels4----------4
15.Pilár Havířov---1-------1
16.Groove Technology0.5-----/----0.5
17.Arena12-----0.5-----0.5
18.RCArena.sk--0.3--------0.3
19.RC Team Rychvald-ns---------0

Moravian Le Mans Series - skupina GT - Jezdci

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Jiří Hrabec - GT (Hondou Integra R/Chevrolet Camaro ZL1/Alfa Romeo 8C/Honda Integra Type R)-15-202020-----75
2.David Gula - GT (Alfa Romeo 8C/Ford GT)-12-8101512----57
3.Antonín Hudec - GT (Lotus Elise)--201015------45
4.Tomáš Liška - GT3 (Mini Cooper)-20120.5-------32.5
5.Jan Hrnčíř - GT2 (Mazda 6)--10---15----25
6.Milan Peška - GT (Mercedes-Benz CLK GTR)----4-20----24
7.Antonín Pospíchal - GT2 (TC )--15--------15
8.Aleš Svoboda - GT (Porsche 997 GT3 Cup)---15-------15
9.Ludevít Košík - GT2 (Chevrolet Camaro ZL1)---312------15
10.Martin Karel - GT3 (Mini Cooper)---12-------12
11.Martin Lipka - GT (Ford Fiesta)-10---------10
12.Petr Šafář - GT (Nissan R390)-8---------8
13.Pavel Krejčí - GT (De Tomaso Pantera)----8------8
14.Rafal Lippich - GT2 ( )-6---------6
15.Pavel Karel - GT3 (Mini Cooper)---6-------6
16.Vojtěch Václavík - GT2 (Mazda 6)----6------6
17.Martin Jurča - GT3 (Mini Cooper)-+4-/-------4
18.Pavel Rajdus - GT2 (Nissan )---4-------4
19.Adam Cigánek - GT3 (Mini Cooper/Ford Fiesta)-+2-2-------4
20.Ryszard Medrek - GT3 (Ford Fiesta)-3---------3
21.Robert Bittner - GT2 (Mazda 6)---1-------1
22.Magda Gabor - GT3 (Ford Fiesta)-nc---------0
23.Jiří Kunz - GT2 (Mazda 6)---nc-------0
24.Šárka Hrabcová - GT (Toyota Corolla Axio GT)-----nc-----0

Moravian Le Mans Series - skupina GT - Značky

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Alfa Romeo-15-8101512----60
2.Lotus--201015------45
3.Mini-201212-------44
4.Chevrolet---2012------32
5.Mazda--1016-15----32
6.Mercedes-Benz----4-20----24
7.Hondou----20------20
8.Honda-----20-----20
9.TC--15/-------15
10.Porsche---15-------15
11.Ford-12-----p---12
12.Nissan-8-4-------12
13.De Tomaso----8------8
15.Toyota-----nc-----0

Moravian Le Mans Series - skupina GT - Týmy

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Georgi old Car-15-202020-----75
2.David Gula-12-8101512----57
3.Haudy Team Ostrava--201015------45
4.RC Team Rychvald-20120.5-------32.5
5.RC Břeclav--10---15----25
6.RC Zlín----4-20----24
7.RC MCC Brno--15--------15
8.Svoboda racing team---15-------15
9.RCC Karviná---312------15
10.Agilas---12-------12
12.Tora Team Šenov-8-4-------12
13.Team Corally CZ----8------8
14.MKS Gwarek-6---------6
15.Vojtěch Václavík----6------6
16.Team Jurča-+4-/-------4
17.K.B.R. Racing Team---1-------1
18.Veteran Ostrava---nc-------0

Moravian Le Mans Series - skupina LMP3 - Jezdci

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Miloš Dobiáš - LMP3 (Porsche 919)--121515151520---92
2.Lucie Krejčí - LMP3 (Porsche 919)-2081210121215---89
3.Libor Prchal - LMP3 (Porsche 919 Evo)--15p202010----65
4.Pavel Červenka - LMP3 (Norma M30)20--20-------40
5.Jan Prchal - LMP3 (Porsche 919 Evo)--20pp-20----40
6.Cedrik Klimeš - LMP3 (Ferrari F599X/Ligier JS P3)--10-12108----40
7.Igor Kratochvíl - LMP3 (Porsche 919)15-----/----15

Moravian Le Mans Series - skupina LMP3 - Značky

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Porsche1520201520202020---150
2.Norma20--20-------40
3.Ferrari--10-1210-----32
4.Ligier------8----8

Moravian Le Mans Series - skupina LMP3 - Týmy

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Team Corally CZ-2081210121215---89
2.RC České Budějovice--20p202020----80
3.HC Racing---1515151520---80
4.Autolaros Speed20--20-------40
5.Groove Technology15-----/----15
6.RCArena.sk--12--------12

Moravian Le Mans Series - skupina GT2 - Jezdci

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Ludevít Košík - GT2 (Chevrolet Camaro ZL1)---1520------35
2.Jan Hrnčíř - GT2 (Mazda 6)--15---20----35
3.Rafal Lippich - GT2 ( )-20---------20
4.Antonín Pospíchal - GT2 (TC )--20--------20
5.Pavel Rajdus - GT2 (Nissan )---20-------20
6.Vojtěch Václavík - GT2 (Mazda 6)----15------15
7.Robert Bittner - GT2 (Mazda 6)---12-------12
8.Jiří Kunz - GT2 (Mazda 6)---nc-------0

Moravian Le Mans Series - skupina GT2 - Značky

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Mazda--151215-20----62
2.Chevrolet---1520------35
4.TC--20--------20
5.Nissan---20-------20

Moravian Le Mans Series - skupina GT2 - Týmy

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.RCC Karviná---1520------35
2.RC Břeclav--15---20----35
3.MKS Gwarek-20---------20
4.RC MCC Brno--20--------20
5.Tora Team Šenov---20-------20
6.Vojtěch Václavík----15------15
7.K.B.R. Racing Team---12-------12
8.Veteran Ostrava---nc-------0

Moravian Le Mans Series - skupina GT3 - Jezdci

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Tomáš Liška - GT3 (Mini Cooper)-202010-------50
2.Adam Cigánek - GT3 (Mini Cooper/Ford Fiesta)-+10-12-------22
3.Martin Karel - GT3 (Mini Cooper)---20-------20
4.Martin Jurča - GT3 (Mini Cooper)-+15-/-------15
5.Pavel Karel - GT3 (Mini Cooper)---15-------15
6.Ryszard Medrek - GT3 (Ford Fiesta)-12---------12
7.Magda Gabor - GT3 (Ford Fiesta)-nc---------0

Moravian Le Mans Series - skupina GT3 - Značky

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Mini-202020-------60
2.Ford-12---------12

Moravian Le Mans Series - skupina GT3 - Týmy

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.RC Team Rychvald-202010-------50
3.Agilas---20-------20
4.Team Jurča-+15-/-------15
5.MKS Gwarek-12---------12

Moravian Le Mans Series - skupina LMP1 - Jezdci

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Roman Krejčí - LMP1 (Lola MIX/Toyota TS020)2020152020-2020---135
2.Daniel Urban - LMP1 (Lola MIX/Nissan P35/Swift 235)15+6+-1520-15---71
3.Filip Rajdus - LMP1 (Toyota GT-One)-152015-15-----65
4.Tomáš Rajdus - LMP1 (Porsche 911 GT1-98)-121012-12-----46
5.Milan Parák - LMP1 (Lamborghini BPA Proto)4-8--1010----32
6.Ivo Kavánek - LMP1 (Porsche 962 IMSA)8---8-15----31
7.Karel Novosad - LMP1 (Lola T530 & T530 Blitz)6---12--12---30
8.Lukáš Vrba - LMP1 (Porsche 911 GT1-98/Lola VIP)10812--------30
9.Libor Holub - LMP1 (Porsche 956 Turbo & 917)1210---------22
10.Jiří Svoboda - LMP1 (Peugeot 905 Evo/Porsche 911 GT1-98)3-ns----10---13
11.Miro Hargaš - LMP1 (Porsche 911 GT1-98)------12----12
12.Peter Mudrák - LMP1 (Lola T530)---10-------10
13.Miloš Pokorný - LMP1 (Porsche 911 GT1-98)----10------10
14.Josef Pilár - LMP1 (Nissan R89C)-+---------0

Moravian Le Mans Series - skupina LMP1 - Značky

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Lola620152020202020---141
2.Toyota20152015-15-----85
3.Porsche12121012101215----83
4.Lamborghini4-8--1010----32
5.Nissan15+6---------21
6.Swift-------15---15
7.Peugeot--ns----10---10

Moravian Le Mans Series - skupina LMP1 - Týmy

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Team Corally CZ2020152020-2020---135
2.RC MCC Brno15812-1520-15---85
3.Tora Team Šenov-152015-15-----65
4.RC Břeclav4-8--1010----32
5.RC Zlín8---8-15----31
6.Karel Novosad6---12--12---30
8.RCclubFM---10-------10
9.Mipek----10------10
10.Pilár Havířov-+---------0

Moravian Le Mans Series - Juniors

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Martin Korotwitschka - LMP2 (Porsche 962C Turbo)20-151520152020---125
2.Filip Rajdus - LMP1 (Toyota GT-One)-202020-20-----80
3.Jan Prchal - LMP3 (Porsche 919 Evo)--12pp-15----27
4.Adam Cigánek - GT3 (Mini Cooper/Ford Fiesta)-+10-12-------22
5.Rafal Lippich - GT2 ( )-15---------15
6.Pavel Krejčí - GT (De Tomaso Pantera)----15------15
7.Jan Koziel - LMP2 (Ferrari F599)-+12---------12

Moravian Le Mans Series - Ladies

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Lucie Krejčí - LMP3 (Porsche 919)-20202020202020---140
2.Magda Gabor - GT3 (Ford Fiesta)-nc---------0
3.Šárka Hrabcová - GT (Toyota Corolla Axio GT)-----nc-----0

Moravian Le Mans Series - Pohár konstruktérů

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Corally202015-2020-20---115
2.Xray151520-1012-12---84
4.VIP--8-1215-----35
5.Mutant-------15---15
6.CRC0.5-3--------3.5
7.Asso3---0.09------3.09
8.LC Racing-30.04--------3.04
9.Norton----0.50.4-----0.9
10.Norton3D--0.2----0.3---0.5
11.Roche0.2-ns--0.08-0.2---0.48
12.3Racing--0.09-0.1------0.19
13.Schumacher-0.09---------0.09
14.Tamiya-0.050.009--------0.059
15.Cendelin----0.03------0.03
16.Saisutech----0.02------0.02

Moravian Le Mans Series - Soutěž měst

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.Ostrava2020152020202020---155
2.Bratislava15+0.20.5101012412---63.7
3.Šenov-152015-10-----60
4.Brno12+0.10.4-1215215---56.5
5.Vysoké Mýto101010+0.480.5-8---46.9
6.Ústí nad Orlicí--3-32122---22
7.Želechovice----15------15
8. Levoča240.01-0.2-8----14.21
9.Viničné Šumice40.38--------12.3
10.Liberec--12--0.08-----12.08
11.Zlín3---0.09-6----9.09
12.Frýdek-Místek---60.02------6.02
13.Havířov-2-211-----6
14.Albrechtice-+0.0710.05-3-----4.12
16.Bohumín-30.040.02-------3.06
17.České Budějovice--0.2p0.50.40.5----1.6
18.Oldřišov---1-------1
19.Břeclav0.1-0.03--0.10.3----0.53
20.Svitavy0.5----------0.5
21.Rychvald---0.3-------0.3
22.Hluboká nad Vltavou--0.02-0.060.070.07----0.22
23.Karviná---0.070.07------0.14
24.Hlučín-+0.03-0.06-------0.09
25.Přerov0.06-----/----0.06
26.Dolní Domaslavice-ns---------0

Moravian Le Mans Series - True Le Mans Challenge

Poř.Jméno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.Bodů
1.SAT Porsche 962C Turbo [Martin Krejčí]1520--15152020---105
2.Porsche 919 [Roman Krejčí]-128610101212---70
3.Rothmans Porsche 962C Turbo [Juraj Šranko]20---12-1515---62
4.Shell Porsche 962C Turbo [Roman Krejčí]----2020-----40
5.Kenwood Porsche 962C Turbo [Martin Jurča]--128-12-----32
6.Norma M30 [Pavel Červenka]12--12-------24
7.New Man Porsche 962C Turbo [Roman Krejčí]--20--------20
8.Jaguar XJR-14 Silk Cut [Martin Krejčí]---20-------20
9.Nissan R390 [Petr Šafář]-15---------15
10.Mazda MXR-01 Renown [Martin Krejčí]--15--------15
11.Camel Porsche 962C Turbo [Roman Krejčí]---15-------15
12.Audi R10 [Juraj Šranko]--10--------10
13.Nissan [Tomáš Rajdus]---10-------10
14.Mercedes-Benz CLK GTR [Milan Peška]----8------8
15.Rothmans Porsche 962C Turbo [Radovan Konopík]-----8-----8
16.Nissan R89C [Josef Pilár]-+---------0
17.Toyota Corolla Axio GT [Jiří Hrabec]-----nc-----0