1.17.4.2021Otrokovice
2.8.5.2021Blansko
3.5.6.2021Rezerva I
4.26.6.2021Frýdek Sokol
5.24.7.2021Rezerva II
6.8.8.2021Svitavy
7.11.9.2021Trnava
8.25.9.2021Brno Bosonohy
9.23.12.2021Ostrava
10.Ostrava
| Přihlásit Skip Navigation LinksHlavní stránka > Články a reportáže > RC Ostrava - hodnocení minulého závodu

RC Ostrava - hodnocení minulého závodu

19. 4. 2011

Vaše reakce na březnový závod v Ostravě

Nejprve ocitujme z vašich emailů kladné a záporné hodnocení prvního závodu z března 2011:

Klady:

přístup k hale

dostupnost

prostředí v hale

bufet

organizace a výsledky

dráha

prakticky vše, ale hlavně dráha

bylo to suuupr

dráha byla pefektně připravena.

jako dváci musíme pochválit celkovou organizaci a práci časomiry.

super dráha, dobrá organizace, wifi, technické zázemí

jako ostravák jsem rád,že se pro závody našla tělocvična v Ostravě (tajné přání je i dráha asfaltová)

koberec dobrý, prostor pro depa taky

byl jsem velice spokojen s drahou a nic bych neměnil

jako klad vnímám dostatek prostoru pro depo

celkový dojem je velice dobrý

trať byla všude dostatečně široká a přehledná

Zápory:

je potřeba přísněji hlídat účast některých nasazovačů

přístup na tribunu - dá se na to zvyknout, škoda, že se nedá na ní lézt hned z plochy

orientace tratě - vůči tribuně obdélník na výšku (někteří z nás měli problémy vidět až do zadních zatáčet (ale pro všechny stejné podmínky s možností se postavit bokem na lavičku)

"šenovské" puklice hodně nadhazují, ale pro všechny stéjné

mantinely se dají doladit, je potřeba spoje zalepit páskou v dostatečné vrstvě a výšce, ať se auto popř po nich sveze a nezabodne do spoje, jako mnohým z nás, kteří mají levé ruce :-))

práce nasazovačů a někdy bezohledná jízda jedněch, kdy na to doplatili druzí a zkracování dráhy

ty mantinely se vylepší a je vše OK

jediný problém dráhy byly mantinely na kterých si spousta lidí i já rozbily auto

mantinely u spodní části přilepit k sobě v Holešově to prej tak dělají ???

ceny v tombole (CD Eva Farná)

jako začátečník nemám ještě v rukou cit řídit perfektně model, takže ty mantinely neboť jsem si o ně rozbil díly o kterých jsem si myslel, že se ani snad rozbít nedaji

uvítal bych (ale zřejmě to neprojde, už jsem se Tě na to ptal , otevření dveří přímo do haly, než se závodníci nastěhují, nemusí být pořád, dejme tomu do rozpravy.

trať byla postavena dobře a s těmi mantinely si nedělej žádné starosti, máme jezdit po trati a ne po mantinelu

jediné co bych na dalších závodech rozhodně zlepšil je větší důraz na nasazovače, kteří nepřišli nasazovat, hlavně pro ně mít vesty, kvůli lepší kontrole a přehledu.

Co se kladů týče, nejvíce se líbila dráha, koberec, dostupnost, organizace, výsledkový servis, dostatek prostoru pro depa i samotná trať. V zásadě se opět můžeme těšit na Jirku Veverku a pomocnici u mikrofonu a obsluze AMB časomíry, tedy Lucku. Vše ostatní bude organizováno obdobně jako minule, takže snad opět k všeobecné spokojenosti. Počítáme opět s online výsledky na internetu, což je pro severní Moravu docela unikát a online výsledky neměl ani pořadatel uplynulého MČR, takže věříme, že to je služba, kterou ocení ti, kteří zůstanou doma či chtěji sledovat, jak se daří třeba rodinným příslušníkům a kamarádům závodníků.

Zápory pořadatele zavazují k tomu, aby si dal pozor a příště se jich vyvaroval. Jsou velmi cennou reakcí, takže pojďme do nich. Největším problémem byly mantinely, tedy celkové vnější ohrazení dráhy florbalovými mantinely. Tedy konkrétně ta skutečnost, že na sebe nenavazovaly úplně přesně a tak mnozí bourající přišli například o závěs kola. Mantinely samozřejmě mají bránit modelům, aby létaly daleko po hale, takže je chceme opět použít. Ale zcela zásadně jsme řešili, jak zamezit případnému rozbití modelů při dalším závodě. Zajistili jsme tedy dostatečný počet profilů z plastových oken, které budou před mantinely, takže se modely sklouznou po těchto profilech, stejných jako byly podél hlavní rovinky z vnitřní strany. Zatím nemáme množství profilů, které by vymezilo okraj celé dráhy, ale v exponovaných místech to již bude zabezpečeno. Pokud by někdo měl konkakt na firmu, která takové profily má a nepotřebuje je, rádi bychom za rozumnou cenu několik dalších zakoupili pro podzimní závody.

Tribuna bude tentokrát postavena i na boku, takže si jezdci mohou vybrat, jestli se jim bude lépe řídit zboku, nebo shora z tribuny jako minule. Puklice zatím budou stejné, nové nižší bychom rádi použili počínaje ostravskými závody na podzim, ale zatím hledáme kontakty na výrobu - prototyp jedné ideální puklice máme. Co se týče vstupu do haly přes boční vchod pro nastěhování stolů a výbavy depa budou tentokrát tyto dveře podle vašich přání otevřeny od 7:00 do 9:00. Posty nasazovačů budeme řešit čísly a vestami, jak je tomu zvykem jinde.

Minule byl jako bonus pro první závod oběd zdarma pro ty, kteří se brzy přihlásili. Nepočítáme, že by se dala tato akce finančně opakovat i nyní, ovšem s obědem opět počítáme. Jestli to bude opět guláš nebo něco jiného, záleží i na vás jezdcích a vašich reakcích. Guláš sklidil hodně kladných bodů, takže to zatím vede opět guláš :) Pokud by někdo chtěl rezervaci obědu, není problém se předem ozvat a oběh ma zajištěn. Kuchaři jsme nahlásili 15-20 porcí, samozřejmě jich může být i více, budeme rádi když se dostane na všechny, kteří ho budou chtít.

Dráhu začneme stavět opět kolem 20:00, pokud nebude upřesněno jinak, případní dobrovolníci jsou velmi vítáni. Samozřejmě si tito budou moci dráhu vyzkoušet už večer a bez problému ponechat své depo připravené již od pátečního večera. Uzavření dráhy v pátek večer se předpokládá tak v jednu v noci :) Nebo podle chuti a potřeb jezdců.