1.26.2.2022Ostrava
2.9.4.2022Holešov
3.23.4.2022Otrokovice
4.1.5.2022Blansko
5.4.6.2022Frýdek-Místek Sokol
6.31.7.2022Frýdek-Místek Sokol
7.13.8.2022Otrokovice
8.1.10.2022Brno
9.15.10.2022Svitavy
10.Ostrava
11.23.12.2022Ostrava
Název závodu: SvitavyDatum: 8. 8. 2021
Trať: Svitavy 2020Délka: 60 minut (4x15)

Svitavy

Poslední aktualizace fotek: 23/09/2021
Řadit podle:    Výchozí  |  Názvy aut  |  Výsledky závodu  |  Finále 1  |  Finále 2  |  Finále 3  |  Finále 4  |  Kvalifikace  |  Nejlepší časy na kolo
Fotky nejsou k dispozici:
The car is not available on a photoLola MIX # (Corally)LMP1
Team Fenix CZ
Jezdec: Roman KrejčíVýsledek: vítěz - náskok: 3 kola
Kvalifikace: 1. (17,435)
The car is not available on a photoToyota GT-One # (Xray)LMP1
Tora Team Šenov
Jezdec: Filip RajdusVýsledek: 2. (3 kola za vítězem)
Kvalifikace: 3. (19,029)
The car is not available on a photoPeugeot 905 (Mutant)LMP1
RC MCC Brno
Jezdec: Daniel UrbanVýsledek: 3. (4 kola za vítězem)
Kvalifikace: 2. (18,642)
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo # (Xray)LMP2
Team Fenix CZ
Jezdec: Marek HelbichVýsledek: 4. 1. v LMP2 (11 kol za vítězem)
Kvalifikace: 7. (19,985)
The car is not available on a photoToyota GT-One (Xray)LMP2
RC Team Vysoké Mýto
Jezdec: Jakub VaněkVýsledek: 5. (14 kol za vítězem)
Kvalifikace: 6. (19,809)
The car is not available on a photoPorsche 962 Turbo # (Corally)LMP2
Racing Sports Cars
Jezdec: Martin KrejčíVýsledek: 6. (20 kol za vítězem)
Kvalifikace: 4. (19,258)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8C (Xray)GT
Libor Korotwitschka
Jezdec: Martin KorotwitschkaVýsledek: 7. 1. v GT (29 kol za vítězem)
Kvalifikace: 8. (20,742)
The car is not available on a photo (Xray)GT
Tora Team Šenov
Jezdec: Tomáš RajdusVýsledek: 8. (29 kol za vítězem)
Kvalifikace: 9. (21,402)
The car is not available on a photoChevrolet Camaro (Xray)GT
Georgi Old Car
Jezdec: Jiří HrabecVýsledek: 9. (38 kol za vítězem)
Kvalifikace: 13. (23,492)
The car is not available on a photoMcLaren GT # (Xray)GT2
RC Team Vysoké Mýto
Jezdec: Jiří VaněkVýsledek: 10. (40 kol za vítězem)
Kvalifikace: 5. (19,730)
The car is not available on a photoToyota TS050 # (Xray)LMP3
HC Racing
Jezdec: Miloš DobiášVýsledek: 11. (43 kol za vítězem)
Kvalifikace: 10. (21,675)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8C (Xray)GT
RC Zlín
Jezdec: Karel NovosadVýsledek: 12. (61 kol za vítězem)
Kvalifikace: 14. (23,686)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8C # (Xray)GT
David Gula
Jezdec: David GulaVýsledek: 13. (68 kol za vítězem)
Kvalifikace: 12. (22,124)
The car is not available on a photoPorsche 919 # (Norton)LMP3
Team Fenix CZ
Jezdec: Lucie KrejčíVýsledek: 14. (70 kol za vítězem)
Kvalifikace: 15. (28,299)
The car is not available on a photoFerrari (Saisutech)GT2
Modelklub Svitavy
Jezdec: Matyáš MaixnerVýsledek: 15. (94 kol za vítězem)
Kvalifikace: 11. (21,683)
If you have a picture of any car that is missing in the gallery or you might have a better photo, please, do not hesitate to get in touch with us.
Další přihlášení jezdci, kteří nepřijeli:
The car did not arriveGuest
Tora Team Šenov
Jezdec: Jonáš BeňovičVýsledek: nepřijel
The car did not arriveMcLaren GT # (Xray)GT
RC Třebíč
Jezdec: Tomáš VostalVýsledek: nepřijel