1.8.5.2021Blansko
2.12.6.2021Frýdek Sokol
3.24.7.2021Otrokovice
4.8.8.2021Svitavy 2020
5.11.9.2021Otrokovice
6.2.10.2021Brno Bosonohy
7.13.11.2021Ostrava
8.23.12.2021Ostrava
| Přihlásit Skip Navigation LinksHlavní stránka > Fotogalerie > Otrokovice 2021
Název závodu: OtrokoviceDatum: 11. 9. 2021
Trať: OtrokoviceDélka: 60 minut (4x15)

Otrokovice

Poslední aktualizace fotek: 23/09/2021
Řadit podle:    Výchozí  |  Názvy aut  |  Výsledky závodu  |  Finále 1  |  Finále 2  |  Finále 3  |  Finále 4  |  Kvalifikace  |  Nejlepší časy na kolo
Fotky nejsou k dispozici:
The car is not available on a photoLola MIX # (Corally)LMP1
Team Fenix CZ
Jezdec: Roman KrejèíVýsledek: vítěz - náskok: 17 kol
Kvalifikace: 1. (13,378)
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo # (Corally)LMP2
Team Fenix CZ
Jezdec: Petr NovotnýVýsledek: 2. 1. v LMP2 (17 kol za vítězem)
Kvalifikace: 2. (13,814)
The car is not available on a photoPorsche 962 Turbo # (Corally)LMP2
Racing Sports Cars
Jezdec: Martin KrejèíVýsledek: 3. (18 kol za vítězem)
Kvalifikace: 3. (14,720)
The car is not available on a photoPorsche 962 IMSA (Asso)LMP1
RC Zlín
Jezdec: Ivo KavánekVýsledek: 4. (26 kol za vítězem)
Kvalifikace: 4. (14,829)
The car is not available on a photoToyota GT-One (Xray)LMP2
RC MCC Brno
Jezdec: Jiøí GrochVýsledek: 5. (32 kol za vítězem)
Kvalifikace: 5. (15,205)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8C (Xray)GT
David Gula
Jezdec: David GulaVýsledek: 6. 1. v GT (39 kol za vítězem)
Kvalifikace: 8. (16,016)
The car is not available on a photoGT2
RC Zlín
Jezdec: Martina KavánkováVýsledek: 7. (45 kol za vítězem)
Kvalifikace: 9. (16,068)
The car is not available on a photoGuest
2WD Vsetín
Jezdec: Roman ŠtalmachVýsledek: 8. 1. v Guest (47 kol za vítězem)
Kvalifikace: 13. (17,576)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8C (Xray)GT
RC Zlín
Jezdec: Karel NovosadVýsledek: 9. (51 kol za vítězem)
Kvalifikace: 12. (17,355)
The car is not available on a photoPorsche 996 GT (Xray)GT
Svoboda Racing Team
Jezdec: Aleš SvobodaVýsledek: 10. (51 kol za vítězem)
Kvalifikace: 11. (17,008)
The car is not available on a photoLotus Elise (Haudy)GT
Haudy Team Ostrava
Jezdec: Antonín HudecVýsledek: 11. (52 kol za vítězem)
Kvalifikace: 7. (15,998)
The car is not available on a photoPorsche 919 # (Norton)LMP3
Team Fenix CZ
Jezdec: Lucie KrejèíVýsledek: 12. (66 kol za vítězem)
Kvalifikace: 15. (18,833)
The car is not available on a photo (Saisutech)GT2
RC Nové Dvory F-M
Jezdec: Vojtìch VáclavíkVýsledek: 13. (73 kol za vítězem)
Kvalifikace: 14. (18,561)
The car is not available on a photoPorsche 919 # (Groove)LMP3
Groove Technology
Jezdec: Igor KratochvílVýsledek: 14. (82 kol za vítězem)
Kvalifikace: 10. (16,076)
The car is not available on a photoTC (Saisutech)GT2
Team Fenix CZ
Jezdec: Viktor LaníkVýsledek: neklasifikován (156 kol za vítězem)
Kvalifikace: 16. (25,921)
The car is not available on a photoGuest
RC Zlín
Jezdec: Rudolf ŠevèíkVýsledek: odstoupil
Kvalifikace: 6. (15,323)
If you have a picture of any car that is missing in the gallery or you might have a better photo, please, do not hesitate to get in touch with us.
Další přihlášení jezdci, kteří nepřijeli:
The car did not arriveToyota Ebbro GTGT
Tora Team Šenov
Jezdec: Tomáš RajdusVýsledek: nepřijel
The car did not arriveGT
Jezdec: Tomáš VostalVýsledek: nepřijel