1.8.5.2021Blansko
2.12.6.2021Frýdek Sokol
3.24.7.2021Otrokovice
4.8.8.2021Svitavy
5.11.9.2021Otrokovice
6.2.10.2021Brno Bosonohy
7.Ostrava
8.23.12.2021Ostrava
| Přihlásit Skip Navigation LinksHlavní stránka > Fotogalerie > Otrokovice 2021
Název závodu: OtrokoviceDatum: 24. 7. 2021
Trať: OtrokoviceDélka: -

Otrokovice

Poslední aktualizace fotek: 27/07/2021
Řadit podle:    Výchozí  |  Názvy aut  |  Výsledky závodu  |  Kvalifikace  |  Nejlepší časy na kolo
Fotky nejsou k dispozici:
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo # (Corally)LMP2
Team Fenix CZ
Jezdec: Roman KrejèíVýsledek: vítěz - náskok: 4 kola
Kvalifikace: 1. (13,259)
The car is not available on a photoToyota GT-OneLMP1
Tora Team Šenov
Jezdec: Filip RajdusVýsledek: 2. 1. v LMP1 (4 kola za vítězem)
Kvalifikace: 5. (14,403)
The car is not available on a photoGT
RC Toebíe
Jezdec: Tomáš VostalVýsledek: 3. 1. v GT (12 kol za vítězem)
Kvalifikace: 7. (14,655)
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo #LMP2
Team Fenix CZ
Jezdec: Petr NovotnýVýsledek: 4. (16 kol za vítězem)
Kvalifikace: 3. (13,893)
The car is not available on a photoPorsche 962 Turbo (Corally)LMP2
Racing Sports Cars
Jezdec: Martin KrejèíVýsledek: 5. (17 kol za vítězem)
Kvalifikace: 4. (14,174)
The car is not available on a photoPorsche 962C TurboLMP2
RC Team Eeské Budijovice
Jezdec: Libor PrchalVýsledek: 6. (18 kol za vítězem)
Kvalifikace: 2. (13,841)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8CGT
Jezdec: Martin KorotwitschkaVýsledek: 7. (20 kol za vítězem)
Kvalifikace: 12. (14,974)
The car is not available on a photoGT2
Autolaros Ostrava
Jezdec: Pavel ÈervenkaVýsledek: 8. (20 kol za vítězem)
Kvalifikace: 6. (14,501)
The car is not available on a photoFerrari 488 GT3GT
RORO Ostrava
Jezdec: Aleš TrojkaVýsledek: 9. (23 kol za vítězem)
Kvalifikace: 9. (14,803)
The car is not available on a photoGT
Jezdec: Tomáš FoltýnekVýsledek: 10. (27 kol za vítězem)
Kvalifikace: 11. (14,948)
The car is not available on a photoPorsche 962 IMSALMP1
Jezdec: Ivo KavánekVýsledek: 11. (29 kol za vítězem)
Kvalifikace: 10. (14,853)
The car is not available on a photoToyota GT-OneLMP2
RC MCC Brno
Jezdec: Jiøí GrochVýsledek: 12. (29 kol za vítězem)
Kvalifikace: 22. (16,240)
The car is not available on a photoGT
Jezdec: Martina KavánkováVýsledek: 13. (35 kol za vítězem)
Kvalifikace: 20. (16,004)
The car is not available on a photoMercedes-Benz CLK GTR (Xray)GT
STS Chvojkovice Brod
Jezdec: Milan PeškaVýsledek: 14. (39 kol za vítězem)
Kvalifikace: 18. (15,883)
The car is not available on a photoGT
Jezdec: Martin MatúškaVýsledek: 15. (42 kol za vítězem)
Kvalifikace: 15. (15,636)
The car is not available on a photoGuest
2WD Vsetín
Jezdec: Roman ŠtalmachVýsledek: 16. 1. v Guest (49 kol za vítězem)
Kvalifikace: 21. (16,198)
The car is not available on a photoGT
Jezdec: Jiøí HrabecVýsledek: 17. (50 kol za vítězem)
Kvalifikace: 16. (15,767)
The car is not available on a photoGT
Košík Karviná
Jezdec: Ludevít KošíkVýsledek: 18. (51 kol za vítězem)
Kvalifikace: 14. (15,088)
The car is not available on a photoLMP3
Jezdec: Cedrik KlimešVýsledek: 19. (55 kol za vítězem)
Kvalifikace: 23. (16,364)
The car is not available on a photoGT
Jezdec: Jonáš BeòovièVýsledek: 20. (59 kol za vítězem)
Kvalifikace: 13. (15,000)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8CGT
David Gula
Jezdec: David GulaVýsledek: 21. (61 kol za vítězem)
Kvalifikace: 17. (15,771)
The car is not available on a photoLotus EliseGT
Haudy Team Ostrava
Jezdec: Antonín HudecVýsledek: 22. (65 kol za vítězem)
Kvalifikace: 24. (16,366)
The car is not available on a photoPorsche 919 #LMP3
Team Fenix CZ
Jezdec: Lucie KrejèíVýsledek: 23. (69 kol za vítězem)
Kvalifikace: 27. (18,250)
The car is not available on a photo #GT2
RC Nové Dvory F-M
Jezdec: Tomáš VáclavíkVýsledek: 24. (74 kol za vítězem)
Kvalifikace: 28. (18,274)
The car is not available on a photoPorsche 997 GT3 CupGT
Svoboda Racing Team
Jezdec: Aleš SvobodaVýsledek: 25. (78 kol za vítězem)
Kvalifikace: 25. (16,565)
The car is not available on a photoCourage LC70 Oreca # (Xray)LMP2
Tora Team Šenov
Jezdec: Tomáš RajdusVýsledek: 26. (84 kol za vítězem)
Kvalifikace: 8. (14,665)
The car is not available on a photoGT2
RC Nové Dvory F-M
Jezdec: Vojtìch VáclavíkVýsledek: 27. (98 kol za vítězem)
Kvalifikace: 26. (18,172)
The car is not available on a photoLMP3
Jezdec: Miroslav RehákVýsledek: 28. (101 kol za vítězem)
Kvalifikace: 19. (15,968)
The car is not available on a photoPorsche 919LMP3
Groove Technology
Jezdec: Igor KratochvílVýsledek:
Kvalifikace:
If you have a picture of any car that is missing in the gallery or you might have a better photo, please, do not hesitate to get in touch with us.