1.26.2.2022Ostrava
2.9.4.2022Holešov
3.23.4.2022Otrokovice
4.1.5.2022Blansko
5.4.6.2022Frýdek-Místek Sokol
6.31.7.2022Frýdek-Místek Sokol
7.13.8.2022Otrokovice
8.1.10.2022Brno
9.15.10.2022Svitavy
10.Ostrava
11.23.12.2022Ostrava
| Přihlásit Skip Navigation LinksHlavní stránka > Fotogalerie > Ostrava 18h 2021
Název závodu: Ostrava 18hDatum: 13. 11. 2021
Trať: OstravaDélka: 40 minut (4x10)

Ostrava 18h

Poslední aktualizace fotek: 17/12/2021
Řadit podle:    Výchozí  |  Názvy aut  |  Výsledky závodu  |  Finále 1  |  Finále 2  |  Finále 3  |  Finále 4  |  Kvalifikace  |  Nejlepší časy na kolo
Fotky nejsou k dispozici:
The car is not available on a photoToyota GT-One # (Xray)LMP1
Tora Team Šenov
Jezdec: Filip RajdusVýsledek: vítěz - náskok: 20 kol
Kvalifikace: 1. (12,880)
The car is not available on a photoPorsche 956 Turbo # (Corally)LMP1
Team Fenix CZ
Jezdec: Libor HolubVýsledek: 2. (20 kol za vítězem)
Kvalifikace: 2. (13,777)
The car is not available on a photoToyota GT-One # (Xray)LMP2
RC Team Vysoké Mýto
Jezdec: Jiří VaněkVýsledek: 3. 1. v LMP2 (21 kol za vítězem)
Kvalifikace: 3. (13,968)
The car is not available on a photoPorsche 962 # (Corally)LMP2
Racing Sports Cars
Jezdec: Martin KrejčíVýsledek: 4. (26 kol za vítězem)
Kvalifikace: 5. (14,972)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8C (Xray)GT
Libor Korotwitschka
Jezdec: Martin KorotwitschkaVýsledek: 5. 1. v GT (27 kol za vítězem)
Kvalifikace: 6. (15,061)
The car is not available on a photo (Xray)GT
Tora Team Šenov
Jezdec: Tomáš RajdusVýsledek: 6. (30 kol za vítězem)
Kvalifikace: 8. (15,405)
The car is not available on a photoToyota TS020 # (Fenix)LMP2
Team Fenix CZ
Jezdec: Roman KrejčíVýsledek: 7. (40 kol za vítězem)
Kvalifikace: 4. (14,107)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8C # (Xray)GT
David Gula
Jezdec: David GulaVýsledek: 8. (42 kol za vítězem)
Kvalifikace: 9. (15,699)
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo # (Corally)LMP2
Team Fenix CZ
Jezdec: Lucie KrejčíVýsledek: 9. (50 kol za vítězem)
Kvalifikace: 10. (18,331)
The car is not available on a photoBMW M3 DTM (LC Racing)GT3
Lukáš Bonček
Jezdec: Lukáš BončekVýsledek: 10. (63 kol za vítězem)
Kvalifikace: 11. (18,337)
The car is not available on a photo (Awesomatix)GT2
Košík Karviná
Jezdec: Ludevít KošíkVýsledek: 11. (67 kol za vítězem)
Kvalifikace: 7. (15,250)
The car is not available on a photoToyota Celica (Saisutech)GT2
RC Nové Dvory F-M
Jezdec: Vojtěch VáclavíkVýsledek: 12. (73 kol za vítězem)
Kvalifikace: 13. (19,207)
The car is not available on a photo # (Saisutech)GT2
RC Nové Dvory F-M
Jezdec: Tomáš VáclavíkVýsledek: 13. (88 kol za vítězem)
Kvalifikace: 14. (19,889)
The car is not available on a photoTC (LC Racing)GT3
David Kempný
Jezdec: David KempnýVýsledek: 14. (92 kol za vítězem)
Kvalifikace: 12. (18,858)
The car is not available on a photoPorsche 919 (Norton)LMP3
Team Fenix CZ
Jezdec: Viktor LaníkVýsledek: neklasifikován (107 kol za vítězem)
Kvalifikace: 15. (27,658)
If you have a picture of any car that is missing in the gallery or you might have a better photo, please, do not hesitate to get in touch with us.