1.7.4.2018night Ostrava
2.28.4.2018Blansko
3.9.6.2018Otrokovice
4.30.6.2018Slavkov
5.28.7.2018Frýdek Místek Sokol
6.29.7.2018Ruda Slaska
7.12.8.2018Svitavy
8.2.9.2018Brno Bosonohy
9.29.9.2018Hudy Arena Open
10.Holešov
11.Ostrava hala
Název závodu: IX. Le Mans BlanskoDatum: 28. 4. 2018
Trať: BlanskoDélka: -

Blansko

Fotky z tohoto závodu nejsou k dispozici
Řadit podle:    Výchozí  |  Názvy aut  |  Výsledky závodu
Fotky nejsou k dispozici:
The car is not available on a photoLola MIX # (Corally)LMP1
Team Corally CZ
Jezdec: Karel KratochvílVýsledek: vítěz - náskok: 2 kola
Kvalifikace:
The car is not available on a photoToyota GT-One # (Xray)LMP1
Tora Team Šenov
Jezdec: Filip RajdusVýsledek: 2. (2 kola za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoMazda MXR-01 # (Corally)LMP2
Team Corally CZ
Jezdec: Roman KrejčíVýsledek: 3. 1. v LMP2 (15 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPorsche 911 GT1-98 # (Xray)LMP1
Tora Team Šenov
Jezdec: Tomáš RajdusVýsledek: 4. (15 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoMazda MXR-01 # (Corally)LMP2
Racing Sports Cars
Jezdec: Martin KrejčíVýsledek: 5. (15 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPorsche 917/30 # (Corally)LMP1
Team Corally CZ
Jezdec: Jan MatrosVýsledek: 6. (19 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPorsche 908/03 Targa Florio  # (Xray)LMP2
RC Team Vysoké Mýto
Jezdec: Jiří VaněkVýsledek: 7. (32 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoToyota GT-One # (Xray)LMP3
RC České Budějovice
Jezdec: Libor PrchalVýsledek: 8. (41 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPorsche 919 Evo # (Xray)LMP3
RC České Budějovice
Jezdec: Jan PrchalVýsledek: 9. (44 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo # (Xray)LMP2
Joest Racing VM
Jezdec: Jaroslav ČípVýsledek: 10. (46 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPorsche 911 GT1-98 # (Xray)LMP2
RC MCC Brno
Jezdec: Antonín PospíchalVýsledek: 11. (47 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoFord GT LM GTE # (Xray)LMP2
RC Blansko
Jezdec: Vojtěch SehnalVýsledek: 12. (49 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoMini Cooper # (LC Racing)GT3
RC Team Rychvald
Jezdec: Tomáš LiškaVýsledek: 13. 1. v GT (50 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPorsche 962C # (Corally)LMP2
RC ValMez Racing
Jezdec: Ondřej PernickýVýsledek: 14. (51 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoFerrari F599X # (Roche)LMP2
Arena12
Jezdec: Radoslav KonopíkVýsledek: 15. (51 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoFerrari F599X # (Xray)LMP2
RC MCC Brno
Jezdec: Daniel UrbanVýsledek: 16. (52 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPorsche 911 GT1-98 # (Xray)LMP2
RC MCC Brno
Jezdec: Lukáš VrbaVýsledek: 17. (54 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoFord Fiesta # (LC Racing)GT3
Team Jurča
Jezdec: Martin JurčaVýsledek: 18. (59 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoNorma M30 # (Cervenka)LMP3
Autolaros
Jezdec: Pavel ČervenkaVýsledek: 19. (59 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPorsche 919 # (Xray)LMP3
Libor Korotwitschka
Jezdec: Martin KorotwitschkaVýsledek: 20. (60 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPorsche 919 Evo # (Yokomo)LMP3
RC MCC Brno
Jezdec: Vladimír TomanVýsledek: 21. (64 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoToyota Corolla Axio # (Xray)LMP3
Georgi old Car
Jezdec: Jiří HrabecVýsledek: 22. (69 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoTC M10 # (Xray)GT2
RC Blansko
Jezdec: Pavel PernicaVýsledek: 23. (71 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoFord GT LM GTE # (Haudy)GT
Haudy Team Ostrava
Jezdec: Antonín HudecVýsledek: 24. (76 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoMazda 6 # (Xray)GT2
Jezdec: Dominik VnučkoVýsledek: 25. (82 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoToyota Celica # (Team C Racing)GT2
RORO
Jezdec: Tomáš ŠimkovičVýsledek: 26. (85 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoMazda 6 # (Xray)GT2
RC Břeclav
Jezdec: Jan HrnčířVýsledek: 27. (113 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoChrysler Viper GTS # (Xray)GT
RC ValMez Racing
Jezdec: Libor KovářVýsledek: 28. (127 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoMazda 6 # (Schumacher)GT2
RORO
Jezdec: Josef PuchVýsledek: 29. (130 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoFord GT # (Corally)GT
David Gula
Jezdec: David GulaVýsledek: 30. (133 kol za vítězem)
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPorsche 962CK6 # (Corally)LMP1
Team Corally CZ
Jezdec: Andrej VnučkoVýsledek: odstoupil
Kvalifikace:
The car is not available on a photoTCGT2
Jezdec: Jiří MusilVýsledek: netrénoval
If you have a picture of any car that is missing in the gallery or you might have a better photo, please, do not hesitate to get in touch with us.
Další přihlášení jezdci, kteří nepřijeli:
The car did not arriveTCGT2
RC Blansko
Jezdec: Pavel MagdaVýsledek: nepřijel