1.7.4.2018night Ostrava
2.28.4.2018Blansko
3.9.6.2018Otrokovice
4.30.6.2018Slavkov
5.28.7.2018Frýdek Místek Sokol
6.29.7.2018Ruda Slaska
7.12.8.2018Svitavy
8.2.9.2018Brno Bosonohy
9.29.9.2018Hudy Arena Open
10.Holešov
11.Ostrava hala
| Přihlásit Skip Navigation LinksHlavní stránka > Fotogalerie > Ostrava hala 2017
Název závodu: Grand Prix OstravaDatum: 23. 12. 2017
Trať: Ostrava halaDélka: 40 minut (4x10)

Ostrava hala

Poslední aktualizace fotek: 21/12/2017
Řadit podle:    Výchozí  |  Názvy aut  |  Výsledky závodu  |  Finále 1  |  Finále 2  |  Finále 3  |  Finále 4  |  Kvalifikace  |  Nejlepší časy na kolo
Fotky nejsou k dispozici:
The car is not available on a photoLola MIX # (Corally)LMP1
Team Corally CZ
Jezdec: Roman KrejčíVýsledek: vítěz - náskok: 4 kola
Kvalifikace: 1. (12,225)
The car is not available on a photoPorsche 956 # (Corally)LMP1
Team Corally CZ
Jezdec: Libor HolubVýsledek: 2. (4 kola za vítězem)
Kvalifikace: 2. (12,361)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8C # (Xray)LMP2
RC Team Vysoké Mýto
Jezdec: Jiří VaněkVýsledek: 3. 1. v LMP2 (9 kol za vítězem)
Kvalifikace: 4. (12,610)
The car is not available on a photoFerrari F599X # (Corally)LMP2
RC Team Rychvald
Jezdec: Ladislav HolásekVýsledek: 4. (14 kol za vítězem)
Kvalifikace: 5. (13,003)
The car is not available on a photoFord GT # (Xray)LMP2
RC Team Vysoké Mýto
Jezdec: Jakub VaněkVýsledek: 5. (15 kol za vítězem)
Kvalifikace: 9. (13,150)
The car is not available on a photoLola T530 # (Corally)LMP1
Racing Sports Cars
Jezdec: Martin KrejčíVýsledek: 6. (17 kol za vítězem)
Kvalifikace: 7. (13,050)
The car is not available on a photoMazda RX-7 # (Xray)GT
Tora Team Šenov
Jezdec: Filip RajdusVýsledek: 7. 1. v GT (20 kol za vítězem)
Kvalifikace: 11. (13,620)
The car is not available on a photoRoyce RM-1 # (Corally)LMP2
Team Corally CZ
Jezdec: Roman HradeckýVýsledek: 8. (23 kol za vítězem)
Kvalifikace: 6. (13,009)
The car is not available on a photoVemac # (Xray)GT
Tora Team Šenov
Jezdec: Tomáš RajdusVýsledek: 9. (26 kol za vítězem)
Kvalifikace: 12. (13,656)
The car is not available on a photoChevrolet Camaro ZL1 # (Hrabec)GT
Georgi Old Car
Jezdec: Jiří HrabecVýsledek: 10. (32 kol za vítězem)
Kvalifikace: 14. (14,162)
The car is not available on a photoToyota GT-One # (Xray)LMP2
RC MCC Brno
Jezdec: Jiří GrochVýsledek: 11. (33 kol za vítězem)
Kvalifikace: 17. (14,402)
The car is not available on a photoFerrari F599X # (Xray)LMP2
RC MCC Brno
Jezdec: Daniel UrbanVýsledek: 12. (37 kol za vítězem)
Kvalifikace: 22. (15,331)
The car is not available on a photoLamborghini BPA Proto # (Xray)LMP1
RC Břeclav
Jezdec: Milan ParákVýsledek: 13. (38 kol za vítězem)
Kvalifikace: 15. (14,241)
The car is not available on a photoMini Cooper # (LC Racing)GT3
FOX
Jezdec: Tomáš LiškaVýsledek: 14. 1. v GT3 (38 kol za vítězem)
Kvalifikace: 20. (15,072)
The car is not available on a photoFord Fiesta # (LC Racing)GT3
Team Jurča
Jezdec: Martin JurčaVýsledek: 15. (41 kol za vítězem)
Kvalifikace: 21. (15,140)
The car is not available on a photoHonda NSX # (Xray)LMP2
Georgi Old Car
Jezdec: Karel KratochvílVýsledek: 16. (43 kol za vítězem)
Kvalifikace: 10. (13,197)
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo # (Corally)LMP2
Team Corally CZ
Jezdec: Petr NovotnýVýsledek: 17. (47 kol za vítězem)
Kvalifikace: 8. (13,149)
The car is not available on a photoAudi # (Xray)LMP1
MK Zubří
Jezdec: Ivo NovosadVýsledek: 18. (48 kol za vítězem)
Kvalifikace: 13. (13,718)
The car is not available on a photoNissan Skyline R34 # (Xray)GT2
MKS Gwarek
Jezdec: Adrian LippichVýsledek: 19. 1. v GT2 (49 kol za vítězem)
Kvalifikace: 26. (16,068)
The car is not available on a photoToyota GT-One # (KBR)LMP2
K.B.R. Racing Team
Jezdec: Robert BittnerVýsledek: 20. (53 kol za vítězem)
Kvalifikace: 19. (15,025)
The car is not available on a photoSubaru Impreza WRX # (Serpent)GT2
RC Team Rychvald
Jezdec: Alan KornutaVýsledek: 21. (59 kol za vítězem)
Kvalifikace: 24. (15,807)
The car is not available on a photoRenault Laguna # (LRP)GT2
K.B.R. Racing Team
Jezdec: Zdeněk TománekVýsledek: 22. (60 kol za vítězem)
Kvalifikace: 30. (16,840)
The car is not available on a photo # (Yokomo)GT2
RC Team Rychvald
Jezdec: Petr KřižákVýsledek: 23. (65 kol za vítězem)
Kvalifikace: 27. (16,295)
The car is not available on a photoChevrolet Corvette # (Xray)GT2
David Gula
Jezdec: David GulaVýsledek: 24. (66 kol za vítězem)
Kvalifikace: 28. (16,620)
The car is not available on a photoTC # (Xray)GT2
RC Břeclav
Jezdec: Jan HrnčířVýsledek: 25. (66 kol za vítězem)
Kvalifikace: 29. (16,638)
The car is not available on a photoMercedes-Benz SLS AMG # (Yokomo)GT2
RORO
Jezdec: Jakub ŠimkovičVýsledek: 26. (70 kol za vítězem)
Kvalifikace: 33. (18,454)
The car is not available on a photoChevrolet Cruze # (Xray)Guest
2WD Team Vsetín
Jezdec: Roman ŠtalmachVýsledek: 27. 1. v Guest (72 kol za vítězem)
Kvalifikace: 16. (14,339)
The car is not available on a photoNissan Skyline R34 # (Yokomo)GT
RORO
Jezdec: Martin MatúškaVýsledek: 28. (75 kol za vítězem)
Kvalifikace: 31. (16,996)
The car is not available on a photoDe Tomaso Pantera # (Cendelin)GT
Team Corally CZ
Jezdec: Daniel SváčekVýsledek: 29. (78 kol za vítězem)
Kvalifikace: 34. (20,300)
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo # (Xray)LMP2
Joest Racing VM
Jezdec: Jaroslav ČípVýsledek: 30. (85 kol za vítězem)
Kvalifikace: 18. (14,881)
The car is not available on a photoPorsche 934 Turbo # (Tamyia)GT2
Tora Team Šenov
Jezdec: Petr ŠafářVýsledek: 31. (94 kol za vítězem)
Kvalifikace: 32. (17,112)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8C # (Corally)LMP2
RC Team Rychvald
Jezdec: Luděk SzostekVýsledek: odstoupil
Kvalifikace: 3. (12,476)
The car is not available on a photoPorsche 919 # (Xray)LMP3
Libor Korotwitschka
Jezdec: Martin KorotwitschkaVýsledek: odstoupil
Kvalifikace:
The car is not available on a photoPagani Zonda F # (Haudy)GT
Haudy Team Ostrava
Jezdec: Antonín HudecVýsledek: odstoupil
Kvalifikace: 23. (15,788)
The car is not available on a photoNissan P35 # (Tamyia)LMP1
Veteran RC Car Ostrava
Jezdec: Jiří Kunz ml.Výsledek: odstoupil
Kvalifikace: 25. (15,994)
The car is not available on a photoToyota # (Tamyia)LMP2
Tora Team Šenov
Jezdec: Jiří KunzVýsledek: odstoupil
Kvalifikace: 35. (21,964)
The car is not available on a photoBMW M3 # (Tamyia)GT2
Daniel Bura
Jezdec: Daniel BuraVýsledek: netrénoval
If you have a picture of any car that is missing in the gallery or you might have a better photo, please, do not hesitate to get in touch with us.
Další přihlášení jezdci, kteří nepřijeli:
The car did not arriveGuest
Joest Racing
Jezdec: "John Winter"Výsledek: nepřijel
The car did not arriveFord GT # (Corally)LMP3
Team Corally CZ
Jezdec: Igor VlahovičVýsledek: nepřijel
The car did not arriveAudi R18 e-tron Quattro # (Xray)LMP3
Luuk Racing Factory
Jezdec: Lukáš VaterVýsledek: nepřijel