Fotky z tohoto závodu nejsou k dispozici
| | | | | |
|
|
Jezdec: Roman Krejčí | Výsledek: 2. (1 kolo za vítězem) Kvalifikace: 1. (11,499) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Filip Rajdus | Výsledek: vítěz - náskok: 1 kolo Kvalifikace: 2. (11,630) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Marek Helbich | Výsledek: 16. (50 kol za vítězem) Kvalifikace: 3. (12,031) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Jiří Vaněk | Výsledek: 7. (25 kol za vítězem) Kvalifikace: 4. (12,058) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Libor Holub | Výsledek: 3. (10 kol za vítězem) Kvalifikace: 5. (12,184) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Tomáš Rajdus | Výsledek: 4. (20 kol za vítězem) Kvalifikace: 6. (12,385) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Juraj Šranko | Výsledek: 5. 1. v LMP2 (21 kol za vítězem) Kvalifikace: 7. (12,580) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Tomáš Liška | Výsledek: 19. (64 kol za vítězem) Kvalifikace: 8. (12,599) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Petr Šorf | Výsledek: 9. (38 kol za vítězem) Kvalifikace: 10. (12,888) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Martin Jurča | Výsledek: 6. (25 kol za vítězem) Kvalifikace: 11. (12,953) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: David Gula | Výsledek: 12. 1. v GT (44 kol za vítězem) Kvalifikace: 12. (13,286) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Martin Krejčí | Výsledek: 8. (32 kol za vítězem) Kvalifikace: 13. (13,432) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Josef Pilár | Výsledek: 17. (53 kol za vítězem) Kvalifikace: 14. (13,496) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Roman Štalmach | Výsledek: 11. (42 kol za vítězem) Kvalifikace: 15. (13,711) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Karel Novosad | Výsledek: 15. (46 kol za vítězem) Kvalifikace: 16. (13,927) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Václav Křižák | Výsledek: 10. 1. v Guest (40 kol za vítězem) Kvalifikace: 17. (13,940) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Tomáš Cigánek | Výsledek: 24. (77 kol za vítězem) Kvalifikace: 18. (14,009) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Petr Křižák | Výsledek: 14. (45 kol za vítězem) Kvalifikace: 19. (14,069) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Petr Šafář | Výsledek: 13. (45 kol za vítězem) Kvalifikace: 20. (14,120) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Ludevít Košík | Výsledek: 26. (96 kol za vítězem) Kvalifikace: 22. (14,931) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Adam Cigánek | Výsledek: 18. (56 kol za vítězem) Kvalifikace: 23. (15,029) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Miroslav Čmiel | Výsledek: 20. (67 kol za vítězem) Kvalifikace: 24. (15,215) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Aleš Svoboda | Výsledek: odstoupil Kvalifikace: 25. (15,337) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Antonín Hudec | Výsledek: 23. (72 kol za vítězem) Kvalifikace: 26. (15,627) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Ryszard Medrek | Výsledek: 22. (72 kol za vítězem) Kvalifikace: 27. (15,629) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Alexandr Čmiel | Výsledek: 21. (67 kol za vítězem) Kvalifikace: 28. (16,141) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Lucie Krejčí | Výsledek: odstoupil Kvalifikace: 29. (16,318) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Jan Uhrin | Výsledek: odstoupil Kvalifikace: 30. (18,784) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: Vojtěch Václavík | Výsledek: 27. (106 kol za vítězem) Kvalifikace: 31. (20,145) |
|
|
| | | | | |
|
|
Jezdec: René Szeliga | Výsledek: odstoupil Kvalifikace: 32. (20,883) |
|
|