1.17.4.2021Otrokovice
2.8.5.2021Blansko
3.5.6.2021Rezerva I
4.26.6.2021Frýdek Sokol
5.24.7.2021Rezerva II
6.8.8.2021Svitavy
7.11.9.2021Trnava
8.25.9.2021Brno Bosonohy
9.23.12.2021Ostrava
10.Ostrava
| Přihlásit Skip Navigation LinksHlavní stránka > Fotogalerie > Ostrava-hala17hod 2020
Název závodu: Ostrava-hala17hodDatum: 29. 2. 2020
Trať: Ostrava-hala17hodDélka: 40 minut (4x10)

Ostrava-hala17hod

Fotky z tohoto závodu nejsou k dispozici
Řadit podle:    Výchozí  |  Názvy aut  |  Výsledky závodu  |  Finále 1  |  Finále 2  |  Finále 3  |  Finále 4  |  Kvalifikace  |  Nejlepší časy na kolo
Toyota GT-One # (Xray)LMP1
Tora Team Šenov
Jezdec: Filip RajdusVýsledek: vítěz - náskok: 1 kolo
Kvalifikace: 2. (11,630)
Toyota TS050 # (Corally)LMP1
Team Fenix CZ
Jezdec: Roman KrejčíVýsledek: 2. (1 kolo za vítězem)
Kvalifikace: 1. (11,499)
Porsche 917 # (Corally)LMP1
Team Corally CZ
Jezdec: Libor HolubVýsledek: 3. (10 kol za vítězem)
Kvalifikace: 5. (12,184)
Porsche 911 GT1-98 # (Xray)LMP1
Tora Team Šenov
Jezdec: Tomáš RajdusVýsledek: 4. (20 kol za vítězem)
Kvalifikace: 6. (12,385)
Alfa Romeo 8C Evo # (Xray)LMP2
Auto RC Trnava
Jezdec: Juraj ŠrankoVýsledek: 5. 1. v LMP2 (21 kol za vítězem)
Kvalifikace: 7. (12,580)
Porsche 962C Turbo # (Xray)LMP2
Team Jurča
Jezdec: Martin JurčaVýsledek: 6. (25 kol za vítězem)
Kvalifikace: 11. (12,953)
Toyota GT-One # (Xray)LMP2
RC Team Vysoké Mýto
Jezdec: Jiří VaněkVýsledek: 7. (25 kol za vítězem)
Kvalifikace: 4. (12,058)
Jaguar XJR-14 # (Corally)LMP2
Racing Sports Cars
Jezdec: Martin KrejčíVýsledek: 8. (32 kol za vítězem)
Kvalifikace: 13. (13,432)
Nissan P35 # (Xray)LMP1
CRD
Jezdec: Petr ŠorfVýsledek: 9. (38 kol za vítězem)
Kvalifikace: 10. (12,888)
Ginetta GT # (Corally)Guest
RC Team Rychvald
Jezdec: Václav KřižákVýsledek: 10. 1. v Guest (40 kol za vítězem)
Kvalifikace: 17. (13,940)
Chevy Cruze # (Xray)Guest
2WD Team Vsetín
Jezdec: Roman ŠtalmachVýsledek: 11. (42 kol za vítězem)
Kvalifikace: 15. (13,711)
Ford GT # (Xray)GT
David Gula
Jezdec: David GulaVýsledek: 12. 1. v GT (44 kol za vítězem)
Kvalifikace: 12. (13,286)
Nissan GTR # (Tamiya)GT
Tora Team Šenov
Jezdec: Petr ŠafářVýsledek: 13. (45 kol za vítězem)
Kvalifikace: 20. (14,120)
Ginetta GT # (Xray)Guest
RC Team Rychvald
Jezdec: Petr KřižákVýsledek: 14. (45 kol za vítězem)
Kvalifikace: 19. (14,069)
Alfa Romeo 8C # (Xray)GT
Karel Novosad
Jezdec: Karel NovosadVýsledek: 15. (46 kol za vítězem)
Kvalifikace: 16. (13,927)
Porsche 962C Turbo # (Fenix)LMP2
Team Fenix CZ
Jezdec: Marek HelbichVýsledek: 16. (50 kol za vítězem)
Kvalifikace: 3. (12,031)
Porsche 962C Turbo # (Xray)LMP2
Pilár Havířov
Jezdec: Josef PilárVýsledek: 17. (53 kol za vítězem)
Kvalifikace: 14. (13,496)
Ford Fiesta # (LC Racing)GT3
Jezdec: Adam CigánekVýsledek: 18. (56 kol za vítězem)
Kvalifikace: 23. (15,029)
Ferrari 599X # (Corally)LMP2
RC Team Rychvald
Jezdec: Tomáš LiškaVýsledek: 19. (64 kol za vítězem)
Kvalifikace: 8. (12,599)
Mini Cooper # (LC Racing)GT3
Jezdec: Miroslav ČmielVýsledek: 20. (67 kol za vítězem)
Kvalifikace: 24. (15,215)
Mazda 6GT2
Jezdec: Alexandr ČmielVýsledek: 21. (67 kol za vítězem)
Kvalifikace: 28. (16,141)
Mini Cooper # (LC Racing)GT3
MKS Gwarek
Jezdec: Ryszard MedrekVýsledek: 22. (72 kol za vítězem)
Kvalifikace: 27. (15,629)
Lotus Elise # (3Racing)GT
Haudy Team Ostrava
Jezdec: Antonín HudecVýsledek: 23. (72 kol za vítězem)
Kvalifikace: 26. (15,627)
Toyota Supra GT # (LC Racing)LMP2
Jezdec: Tomáš CigánekVýsledek: 24. (77 kol za vítězem)
Kvalifikace: 18. (14,009)
Honda Civic EG6 # (LK)GT
Libor Korotwitschka
Jezdec: Martin KorotwitschkaVýsledek: 25. (94 kol za vítězem)
Kvalifikace: 21. (14,462)
TC (Awesomatix)GT2
Košík
Jezdec: Ludevít KošíkVýsledek: 26. (96 kol za vítězem)
Kvalifikace: 22. (14,931)
Toyota Soarer # (Saisutech)GT2
RC Nové Dvory F-M
Jezdec: Vojtěch VáclavíkVýsledek: 27. (106 kol za vítězem)
Kvalifikace: 31. (20,145)
Chevrolet Corvette # (Xray)LMP1
MKS Gwarek
Jezdec: Adrian LippichVýsledek: odstoupil
Kvalifikace: 9. (12,701)
FerrariGT2
Košík
Jezdec: René SzeligaVýsledek: odstoupil
Kvalifikace: 32. (20,883)
Mazda 6 (Xray)GT2
Košík
Jezdec: Jan UhrinVýsledek: odstoupil
Kvalifikace: 30. (18,784)
March Can-Am # (Xray)LMP3
Svoboda Racing Team
Jezdec: Aleš SvobodaVýsledek: odstoupil
Kvalifikace: 25. (15,337)
Porsche 919 # (Norton)LMP3
Team Fenix CZ
Jezdec: Lucie KrejčíVýsledek: odstoupil
Kvalifikace: 29. (16,318)