1.
5.5.2024
Blansko
2.
8.6.2024
Otrokovice
3.
29.6.2024
LMS???
4.
27.7.2024
Frýdek Místek Sokol
5.
3.8.2024
LMS???
6.
24.8.2024
Svitavy
7.
21.9.2024
LMS???
8.
28.9.2024
LMS
9.
12.10.2024
Otrokovice
10.
21.12.2024
Ostrava
Novinky:
Pravidla pro rok 2024
Ohrožení závodu z důvodu nemoci
Christmas Race 2023 Ostrava 23.12.
Více novinek...
|
Přihlásit
Hlavní stránka
>
Fotogalerie
>
Ostrava hala - LMS 2019
Minulý závod:
Hudy Arena
(30. 9. 2023)
výsledky
fotky aut
reportáž
galerie
Příští závod:
Blansko - LMS
(5. 5. 2024)
Přihláška na závod
Seznam přihlášených
Název závodu:
Ostrava hala
Datum:
23. 12. 2019
Trať:
Ostrava
Délka: 30 minut (3x10)
Ostrava hala - LMS
Fotky z tohoto závodu nejsou k dispozici
Řadit podle:
Výchozí
|
Názvy aut
|
Výsledky závodu
Alfa Romeo
8C
GT
Karel Novosad
Jezdec:
Karel Novosad
Výsledek:
13.
Kvalifikace:
Ford
GT40
GT
David Gula
Jezdec:
David Gula
Výsledek:
17.
Kvalifikace:
Honda
Integra Type R
GT
Georgi old Car
Jezdec:
Jiří Hrabec
Výsledek:
12.
1. v GT
Kvalifikace:
Jaguar
XJR-14
LMP2
Racing Sports Cars
Jezdec:
Martin Krejčí
Výsledek:
6.
Kvalifikace:
Lola
MIX
LMP1
Team Corally CZ
Jezdec:
Roman Krejčí
Výsledek:
2.
Kvalifikace:
Lotus
Elise
GT
Jezdec:
Antonín Hudec
Výsledek:
odstoupil
Kvalifikace:
Nissan
P35
LMP1
RC MCC Brno
Jezdec:
Lukáš Vrba
Výsledek:
7.
Kvalifikace:
Nissan
R390
GT
Tora Team Šenov
Jezdec:
Petr Šafář
Výsledek:
15.
Kvalifikace:
Porsche
911 GT1-98
LMP1
MK Zubří
Jezdec:
Ivo Novosad
Výsledek:
16.
Kvalifikace:
Porsche
911 GT1-98
#
LMP1
Tora Team Šenov
Jezdec:
Tomáš Rajdus
Výsledek:
5.
Kvalifikace:
Porsche
919
#
LMP3
Team Corally CZ
Jezdec:
Lucie Krejčí
Výsledek:
18.
Kvalifikace:
Porsche
956 Turbo
LMP1
Team Corally CZ
Jezdec:
Libor Holub
Výsledek:
11.
Kvalifikace:
Porsche
962C Turbo
LMP2
Pilár Havířov
Jezdec:
Josef Pilár
Výsledek:
odstoupil
Kvalifikace:
Porsche
962C Turbo
LMP2
Jezdec:
Marek Helbich
Výsledek:
3.
1. v LMP2
Kvalifikace:
Porsche
962C Turbo
#
LMP2
Team Jurča
Jezdec:
Martin Jurča
Výsledek:
14.
Kvalifikace:
Porsche
962C Turbo
LMP2
Libor Korotwitschka
Jezdec:
Martin Korotwitschka
Výsledek:
8.
Kvalifikace:
Porsche
962C Turbo
LMP2
RC Team Rychvald
Jezdec:
Tomáš Liška
Výsledek:
9.
Kvalifikace:
Toyota
GT-One
#
LMP1
Tora Team Šenov
Jezdec:
Filip Rajdus
Výsledek:
vítěz
Kvalifikace:
LMP1
RC MCC Brno
Jezdec:
Daniel Urban
Výsledek:
4.
Kvalifikace:
GT2
Košík Karviná
Jezdec:
Dominik Lisztwan
Výsledek:
odstoupil
Kvalifikace:
GT2
Košík Karviná
Jezdec:
Jan Uhrin
Výsledek:
19.
Kvalifikace:
GT2
Košík Karviná
Jezdec:
Ludevít Košík
Výsledek:
20.
Kvalifikace:
LMP2
Jezdec:
Petr Novotný
Výsledek:
10.
Kvalifikace:
GT2
Košík Karviná
Jezdec:
René Szeliga
Výsledek:
neklasifikován
Kvalifikace:
GT2
Vojtěch Václavík
Jezdec:
Vojtěch Václavík
Výsledek:
21.
Kvalifikace:
Další přihlášení jezdci, kteří nepřijeli:
Mercedes-Benz
CLK GTR
GT
RC Zlín
Jezdec:
Milan Peška
Výsledek:
nepřijel
GT3
Jezdec:
Martin Lipka
Výsledek:
nepřijel
Menu
Propozice
Závody a výsledky
Aktuální pořadí
Články
Krátké zprávy
Foto galerie
Jezdci
Vozy
Odkazy
Kontakt
E-mail
Výběr z fotogalerie
Doporučujeme
Krátké zprávy
Pravidla pro rok 2024
Ohrožení závodu z důvodu nemoci
Christmas Race 2023 Ostrava 23.12.