1.29.2.2020Ostrava-hala17hod
2.7.3.2020Holešov
3.21.6.2020Svitavy
4.25.7.2020Frýdek Sokol
5.8.8.2020Blansko
6.5.9.2020Trnava
7.26.9.2020Otrokovice
8.3.10.2020Hudy Arena Open
10.Ostrava
| Přihlásit Skip Navigation LinksHlavní stránka > Fotogalerie > Frýdek Sokol 2020
Název závodu: Frýdek SokolDatum: 25. 7. 2020
Trať: Frýdek SokolDélka: -

Frýdek Sokol

Poslední aktualizace fotek: 27/07/2020
Řadit podle:    Výchozí  |  Názvy aut  |  Výsledky závodu  |  Finále 1  |  Finále 2  |  Finále 3  |  Finále 4  |  Kvalifikace  |  Nejlepší časy na kolo
The car is not available on a photoLola MIX # (Corally)LMP1
Team Fenix CZ
Jezdec: Roman KrejčíVýsledek: 2. (21 kol za vítězem)
Kvalifikace: 1. (14,317)
The car is not available on a photoToyota GT-One # (Xray)LMP1
Tora Team Šenov
Jezdec: Filip RajdusVýsledek: vítěz - náskok: 21 kol
Kvalifikace: 4. (14,892)
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo # (Corally)LMP2
Team Fenix CZ
Jezdec: Michal RajdusVýsledek: 8. (38 kol za vítězem)
Kvalifikace: 2. (14,834)
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo # (Roche)LMP2
Arena12
Jezdec: Radovan KonopíkVýsledek: 17. (53 kol za vítězem)
Kvalifikace: 3. (14,863)
The car is not available on a photoPorsche 962CK6 Turbo # (Corally)LMP1
RC Team Rychvald
Jezdec: Tomáš LiškaVýsledek: 16. (53 kol za vítězem)
Kvalifikace: 7. (16,098)
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo # (KBR)LMP2
K.B.R. Racing Team
Jezdec: Robert ml. BittnerVýsledek: 19. (56 kol za vítězem)
Kvalifikace: 5. (15,562)
The car is not available on a photoToyota GT-One # (Xray)LMP2
RC Team Vysoké Mýto
Jezdec: Jiří VaněkVýsledek: 18. (55 kol za vítězem)
Kvalifikace: 9. (16,184)
The car is not available on a photoPorsche 962C Turbo # (Xray)LMP2
Team Jurča
Jezdec: Martin JurčaVýsledek: 15. (51 kol za vítězem)
Kvalifikace: 10. (16,262)
The car is not available on a photoJaguar XJR-14 # (Corally)LMP2
Racing Sports Cars
Jezdec: Martin KrejčíVýsledek: 3. 1. v LMP2 (25 kol za vítězem)
Kvalifikace: 6. (15,919)
The car is not available on a photoSeat Leon # (LK)GT
Libor Korotwitschka
Jezdec: Martin KorotwitschkaVýsledek: 6. (35 kol za vítězem)
Kvalifikace: 14. (16,914)
The car is not available on a photoGT
Třebíč
Jezdec: Tomáš VostalVýsledek: 11. (45 kol za vítězem)
Kvalifikace: 8. (16,167)
The car is not available on a photo # (Serpent)GT2
K.B.R. Racing Team
Jezdec: Zdeněk TománekVýsledek: 12. (45 kol za vítězem)
Kvalifikace: 12. (16,802)
The car is not available on a photoLamborghini BPA #Guest
2WD Team Vsetín
Jezdec: Roman ŠtalmachVýsledek: 5. 1. v Guest (35 kol za vítězem)
Kvalifikace: 20. (17,927)
The car is not available on a photoFerrari F599X # (Cervenka)GT
Autolaros Ostrava
Jezdec: Pavel ČervenkaVýsledek: 4. 1. v GT (29 kol za vítězem)
Kvalifikace: 15. (16,988)
The car is not available on a photoAudi R8 # (Awesomatix)GT2
Košík
Jezdec: Ludevít KošíkVýsledek: odstoupil
Kvalifikace: 13. (16,893)
The car is not available on a photoF1Guest
Jezdec: Jonáš BeňovičVýsledek: 25. (77 kol za vítězem)
Kvalifikace: 22. (18,635)
The car is not available on a photoTCGT2
RoRo Ostrava
Jezdec: Aleš TrojkaVýsledek: 21. (64 kol za vítězem)
Kvalifikace: 11. (16,613)
The car is not available on a photoPorsche 919 # (Norton)LMP3
RC České Budějovice
Jezdec: Libor PrchalVýsledek: 7. (35 kol za vítězem)
Kvalifikace: 17. (17,341)
The car is not available on a photoFord GT # (Xray)GT
David Gula
Jezdec: David GulaVýsledek: 28. (97 kol za vítězem)
Kvalifikace: 24. (19,296)
The car is not available on a photoAlfa Romeo 8C # (Xray)GT
Karel Novosad
Jezdec: Karel NovosadVýsledek: 10. (43 kol za vítězem)
Kvalifikace: 19. (17,893)
The car is not available on a photoPorsche 997 # (Xray)GT
Svoboda Racing Team
Jezdec: Aleš SvobodaVýsledek: 20. (61 kol za vítězem)
Kvalifikace: 18. (17,556)
The car is not available on a photoNissan # (Xray)GT2
Tora Team Šenov
Jezdec: Pavel RajdusVýsledek: 9. (42 kol za vítězem)
Kvalifikace: 21. (18,251)
The car is not available on a photoGT2
Jezdec: Jonáš BeňovičVýsledek: 13. (48 kol za vítězem)
Kvalifikace: 16. (17,262)
The car is not available on a photoPorsche 919 # (RedBoss)LMP3
Groove Technology
Jezdec: Igor KratochvílVýsledek: 22. (64 kol za vítězem)
Kvalifikace: 25. (20,354)
The car is not available on a photoLotus Elise # (3Racing)GT
Haudy Team Ostrava
Jezdec: Antonín HudecVýsledek: 14. (51 kol za vítězem)
Kvalifikace: 23. (18,701)
The car is not available on a photoPorsche 919 # (Norton)LMP3
Team Fenix CZ
Jezdec: Lucie KrejčíVýsledek: 23. (65 kol za vítězem)
Kvalifikace: 28. (21,621)
The car is not available on a photoChevrolet Corvette # (Xray)GT2
Košík
Jezdec: Jan UhrinVýsledek: 27. (91 kol za vítězem)
Kvalifikace: 26. (20,753)
The car is not available on a photoMc Laren # (Saisutech)GT2
RC Frýdek Místek
Jezdec: Jan MíčekVýsledek: 29. (115 kol za vítězem)
Kvalifikace: 29. (21,776)
The car is not available on a photo # (Saisutech)GT2
RC Frýdek Místek
Jezdec: Tomáš VáclavíkVýsledek: 26. (89 kol za vítězem)
Kvalifikace: 30. (22,587)
The car is not available on a photoMazda RX-8 # (Saisutech)GT2
RC Frýdek Místek
Jezdec: Vojtěch VáclavíkVýsledek: 24. (77 kol za vítězem)
Kvalifikace: 27. (21,409)
Další přihlášení jezdci, kteří nepřijeli:
The car did not arriveFord GT #GT
RC Břeclav
Jezdec: Milan ParákVýsledek: nepřijel
Výběr z fotogalerie
Porsche 911 GT1-98 #XrayX10L-MA-01 (Xray) - RC Blansko
Doporučujeme